sarilar inşaat
anasayfa hakkımızda hizmetlerimiz iletişim profesyonel destek
insan kaynakları
HAKKIMIZDA
1993 yılında kurulan firmamız, ilk zamanlarda çeşitli Kamu Kurum ve Kuruluşlarına hizmet vermiş olup, geçen zamanla birlikte faaliyet alanını genişleterek ve iş hacmini büyüterek, gerek kamu sektöründe ve gerekse özel sektörde gerçekleştirdiği ve halen de gerçekleştirmekte olduğu faaliyetlerle SARILAR GRUP olarak bugün içinde bulunduğu saygın konuma gelmiştir.

Merkezi İstanbul’ da bulunan firmamız, Türkiye’nin çeşitli illerinde bulunan şube ve şantiyelerinde faaliyetlerine devam etmektedir.
Bugün grubun başlıca faaliyet alanları içerisinde inşaat yapımı, kamu sektöründe çeşitli altyapı ve üstyapı işleri, her türlü araç ve iş makinesini kapsayan (Şoförlü, operatörlü ve yakıtlı) tam anlamıyla öperasyonel kiralamalar, proje kapsamlı dış ticaret ilişkileri bulunmaktadır.

Kalite yönetimi ile ilgili sahip olduğumuz sertifikalar kalite bilincimizi ve müşteri memnuniyetini esas alan iş prensibimizi ortaya koymaktadır. Hedefimiz, bu kalite bilinci ve memnuniyeti esas alan iş prensibimiz ile sektördeki saygınlığımızı daha da arttırmaktır.

Çevre Ve İsg Politikası Güvenli Bir Çalışma Ortamı Sağlayarak Gerekli İş Güvenliği Yatırımlarını Yapmayı, Çevreyi Koruma Bilincine Sahip Personeli İle İnşaat Faaliyetlerini gerçekleştirmeyi, İş Güvenliği Ve Çevre Eğitimlerini Vererek Faaliyetlerinde Gerekli İyileştirmeleri Sağlayarak Kirlenmeyi Önlemeyi, Mevcut Yasalara Uymayı, İmalat Faaliyetlerinin Çevreye Etkilerini Kabul Edilebilir Sınırlar Dahilinde Tutmayı, Benimsedik Ve Amaç Edindik.

FİRMAMIZ, TÜM FAALİYETLERİN:

2002 YILINDA TEKSTİL SEKTÖRÜYLE BALŞADIĞIMIZ İŞ HAYATIMIZA, MÜŞTERİLERİMİZİN DESTEĞİ İLE ARAÇ KİRALAMA, İNŞAAT, YAPI TAAHHÜT VE PARK - BAHÇE TAKIM - YAPIM SEKTÖRLERİNDE DE FAALİYET GÖSTEREREK DEVAM EDİYORUZ. MÜŞTERİLERİMİZİN BİZE DUYDUĞU GÜVEN NETİCESİNDE, HER GEÇEN GÜN BİRAZ DAHA BÜYÜMEKTE VE GELİŞMEKTEYİZ.


İŞ GÜVENLİĞİ VE ÇEVRE POLİTİKAMIZ GÜVENLİ BİR ÇALIŞMA ORTAMI SAĞLAYARAK GEREKLİ İŞ GÜVENLİĞİ YATIRIMLARINI YAPMAYI, ÇEVREYİ KORUMA BİLİNCİNE SAHİP PERSONELİ İLE İNŞAAT FAALİYETLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMEYİ, İŞ GÜVENLİĞİ VE ÇEVRE EĞİTİMLERİNİ VEREREK FAALİYETLERİNDE GEREKLİ İYİLEŞTİRMELERİ SAĞLAYARAK KİRLENMEYİ ÖNLEMEYİ, MEVCUT YASALARA UYMAYI, İMALAT FAALİYETLERİNİN ÇEVREYE ETKİLERİNİ KABUL EDİLEBİLİR SINIRLAR DAHİLİNDE TUTMAYI, BENİMSEDİK VE AMAÇ EDİNDİK.


MİSYONUMUZ ÇALIŞANLARIMIZIN REFAH SEVİYESİNİ ARTIRMAYA KATKI SAĞLAMAK VE HUZURLU BİR ORTAM İÇİNDE İNŞAAT YAPI VE TAAHHÜT İŞLERİ, ARAÇ KİRALAMA, DIŞ TİCARET, SOSYAL TESİS İŞLETMECİLİĞİ, İNŞAAT MALZEME SATIŞ HİZMETLERİNİ SUNMAK VE BU YÖNDEKİ ÇALIŞMALARIMIZI KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN DEVAM ETTİRMEKTİR.


VİZYONUMUZ ŞİRKET BİRİMLERİMİZİN; MÜŞTERİLERİMİZİN BEKLENTİ VE MEMNUNİYETLERİNİ DE GÖZ ÖNÜNE ALARAK KALİTELİ, UYGUN VE HIZLI HİZMET VEREBİLMELERİNİ SAĞLAMAK, VERİLEN HİZMET VE DİĞER ALANLARDAKİ ÇALIŞMALARIMIZLA BİRLİKTE ÇEVREYE VE İNSAN HAYATINA KALİTE ADINA KATKIDA BULUNMAK BU YÖNDEKİ HEDEFLERİMİZİ SAPMADAN SÜREKLİ KILMAKTIR.


KALİTE POLİTİKAMIZ YAPTIĞIMIZ HER İŞTE KALİTEDEN TAVİZ VERMEMEYİ KENDİMİZE PRENSİP EDİNDİK. BİZ KALİTEYE SARILDIKÇA KALİTE BİZİ BÜYÜTTÜ. HER ZAMAN PARA KAZANMAKTAN ÇOK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANA ALDIK. ÇÜNKÜ BİLİYORUZ Kİ; MEMNUN EDİLMİŞ HER MÜŞTERİ BİR SERVET DEMEKTİR.